KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13338160
nr 1333 8160
Albert Theodor Gellerstedt
(1836-1914), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1884. Motivet: 9x12cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 juni 2020
kl 18:40:48
9/6 22:24:10
150 kr
15/6 18:32:46
Albert Theodor Gellerstedt
Läs mer om Albert Theodor Gellerstedt